Indeks: T-XL1B-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL1B-80/1A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA, 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10mm x 21mm. Obudowa o wymiarach 45mm x 40mm x 65mm przewiduje montaż przez przykręcanie lub opcjonalnie na szynie DIN. Konstrukcja zapewnia stabilną pracę w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 3VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10mmx21mm
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm