Indeks: T-XL1B-75/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1B-75/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 21mm, co pozwala na wprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, instalację na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 45x40x65mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm