Indeks: T-XL1B-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL1B-75/1A służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 75A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 45x40x65mm, a średnica wewnętrzna otworu przeznaczonego na szynę prądową wynosi 21mm, co pozwala na wprowadzenie szyny o maksymalnym rozmiarze 10mm x 21mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 3VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10mmx21mm
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm