Indeks: T-XL1B-60/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1B-60/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość montażu na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 45x40x65mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm