Indeks: T-XL1B-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 dla obciążenia do 1,5VA oraz 3 dla obciążenia do 2VA.
Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną 21mm, przystosowaną do szyny prądowej o wymiarach 10mm x 21mm. Obudowa o wymiarach 45x40x65mm pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie zachowuje parametry pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10mmx21mm
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm