Indeks: T-XL1B-50/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1B-50/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary zewnętrzne to 45x40x65mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny: XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm