Indeks: T-XL1B-400/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL1B-400/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz, przy dopuszczalnej temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o określonym przekroju. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 45x40x65mm. Przekładnik może być montowany poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN, co zwiększa elastyczność w procesie instalacji w szafach sterowniczych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm