Indeks: T-XL1B-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-400/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach do 10mm na 21mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 45x40x65mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10mmx21mm
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm