Indeks: T-XL1B-250/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 250/5A przeznaczony jest do konwersji wysokich prądów wejściowych na standardowy prąd wtórny. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 21mm, co pozwala na wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w warunkach temperatury otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne podzespołu wynoszą 45x40x65mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-250/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm