Indeks: T-XL1B-200/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL1B przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu o średnicy wewnętrznej 21mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 45x40x65mm, a dopuszczalna temperatura pracy urządzenia mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm