Indeks: T-XL1B-125/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL1B-125/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 125A na standardowy prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm. Przekładnik charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi wynoszącymi 45x40x65mm. Przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm