Indeks: T-XL1B-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1B-125/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, przystosowany do montażu na szynie prądowej o wymiarach 10x21mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie o wymiarach 45x40x65mm jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10mmx21mm
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm