Indeks: T-XL1B-100/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych, oferując prąd wejściowy na poziomie 100A oraz wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA lub 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary zewnętrzne to 45x40x65mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania szyny DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm