Indeks: T-XL1A-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL1A-80/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 80A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 14mm. Konstrukcja pozwala na użytkowanie w temperaturach od -20 do 45°C.
Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 dla 1,5VA, 1 dla 2,5VA oraz 3 dla 3,75VA. Wymiary fizyczne urządzenia to 45x40x65mm. Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm