Indeks: T-XL1A-75/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 45x40x65mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm