Indeks: T-XL1A-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) / 3 (2,5VA)
Przekładnik prądowy XL1A-60/1A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 45x40x65mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm