Indeks: T-XL1A-50/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1A-50/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz pracuje w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 45x40x65mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm