Indeks: T-XL1A-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 (1VA) / 3 (1,5VA)
Przekładnik prądowy XL1A-40/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 1,5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 14mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 45x40x65mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Urządzenie spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-40/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm