Indeks: T-XL1A-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL1A o przekładni 300/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności: klasa 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, klasa 1 przy 10VA oraz klasa 3 przy 12,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodzie lub szynie prądowej. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 45x40x65mm. Praca urządzenia jest możliwa w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm