Indeks: T-XL1A-30/5A
Waga: 0.321 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-30/5A
Opis
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL1A-30/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 30A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 45x40x65mm i jest przeznaczone do pracy w temperaturze od -20 do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-30/5A
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
30A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm