Indeks: T-XL1A-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Wymiary obudowy wynoszą 45x40x65mm. Przekładnik spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-250/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm