Indeks: T-XL1A-200/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 200/5A przeznaczony jest do konwersji prądów pierwotnych o wysokich wartościach na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica otworu wewnętrznego wynosi 14mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Wymiary urządzenia wynoszą 45x40x65mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża lub na szynę DIN przy wykorzystaniu opcjonalnych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm