Indeks: T-XL1A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 przy 3,75VA
Przekładnik prądowy XL1A-200/1A został zaprojektowany do pomiaru prądu w obwodach o częstotliwości pracy od 50 do 60Hz. Urządzenie przetwarza prąd wejściowy o natężeniu 200A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, co umożliwia współpracę z odpowiednimi przewodami instalacyjnymi.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 45x40x65mm. Opcjonalnie dostępny: zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm