Indeks: T-XL1A-125/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL1A-125/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 14mm.
Montaż urządzenia może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Fizyczne wymiary obudowy przekładnika wynoszą 45x40x65mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-125/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm