Indeks: T-XL1A-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1A-125/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 45x40x65mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm