Indeks: T-XL10A+800/5A-0.2
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A+
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 225x50x206mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-800/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-008
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm