Indeks: T-XL10A-800/5A
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL10A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 225x50x206mm oraz przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 zapewnia spełnienie wymogów technicznych dla urządzeń pomiarowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-800/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL10A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm