Indeks: T-XL10A+750/5A-0.2
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na wartość wtórną 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 225x50x206mm umożliwia montaż przykręcany, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Opcjonalnie dostępny: zestaw montażowy XL-KIT-008.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-750/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-008
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm