Indeks: T-XL10A-750/5A
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 750/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o niskim natężeniu. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 225x50x206mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-750/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 10VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL10A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm