Indeks: T-XL10A+600/5A-0.2
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL10A-600/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 225x50x206mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-600/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-008
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm