Indeks: T-XL10A-2000/5A
Waga: 0.65 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-2000/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A
Przekładnik prądowy 2000/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL10A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego 2000A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 30VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 225x50x206mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-2000/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
2kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL10A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
225x50x206mm