Indeks: T-XL0B+60/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-60/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 60/5A przeznaczony jest do pomiarów prądów przemiennych w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do powierzchni lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-60/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm