Indeks: T-XL0B-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-60/1A o prądzie wejściowym 60A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz, a dopuszczalna temperatura pracy wynosi od -20 do 45°C. Produkt posiada wymiary 74x45x98mm i jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcją instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-60/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm