Indeks: T-XL0B+50/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-50/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B+
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0B+ przeznaczony jest do transformacji prądu o wartości wejściowej 50A na wartość wyjściową 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-50/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm