Indeks: T-XL0B-40/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-40/5A
Opis
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 40A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie o wymiarach 74x45x98mm jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-40/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm