Indeks: T-XL0B-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-40/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Element jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-40/1A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm