Indeks: T-XL0B+30/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-30/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością sieciową w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie posiada wymiary 74x45x98mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Kompatybilność z odpowiednimi systemami montażowymi zapewnia zestaw XL-KIT-001.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-30/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
30A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm