Indeks: T-XL0B-25/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-25/1A
Opis
Przekładnik prądowy 25/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-25/1A służy do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych, przetwarzając prąd wejściowy o wartości 25A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 74x45x98mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zastosowane rozwiązania są zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-25/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
25A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm