Indeks: T-XL0B-20/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-20/1A
Opis
Przekładnik prądowy 20/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-20/1A służy do konwersji prądu wejściowego o wartości 20A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne komponentu wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-20/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
20A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm