Indeks: T-XL0B+2.5/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0B-2.5/5A-0.2 został zaprojektowany do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20 do 45°C, a jego fizyczne wymiary wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
2,5A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm