Indeks: T-XL0B-2.5/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/1A
Opis
Przekładnik prądowy 2,5/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0B-2.5/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/1A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
2,5A
Prąd wyjściowy
1A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm