Indeks: T-XL0B+15/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-15/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 15/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0B-15/5A-0.2 służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 15A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-15/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
15A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm