Indeks: T-XL0B+10/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-10/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 10/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0B-10/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 10A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Element jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-10/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
10A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm