Indeks: T-XL0B-10/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-10/1A
Opis
Przekładnik prądowy 10/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-10/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego 10A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA, pracując w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN, przy wymiarach zewnętrznych wynoszących 74x45x98mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-10/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
10A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm