Indeks: T-XL0A+30/5A-0.2
Waga: 0.355 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0A-30/5A-0.2 przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika to 62x40x78mm. Produkt pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C i jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
30A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL0A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm