Indeks: T-XL0A-30/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/5A
Opis
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0A-30/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 30A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 2,5VA lub klasę 1 przy maksymalnie 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne podzespołu wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
30A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm