Indeks: T-XL0A+25/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-25/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 25/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0A-25/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 25A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy urządzenia obejmuje przedział od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-25/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
25A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm