Indeks: T-XL0A-20/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-20/5A
Opis
Przekładnik prądowy 20/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 20A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia, osiągając klasę 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, instalację na szynie DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Element spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-20/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
20A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm