Indeks: T-XL0A-20/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-20/1A
Opis
Przekładnik prądowy 20/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0A-20/1A jest urządzeniem przeznaczonym do transformacji prądu pierwotnego o wartości 20A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja o wymiarach 62x40x78mm pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w warunkach otoczenia o temperaturze od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-20/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
20A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm