Indeks: T-XL0A+2.5/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-2.5/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0A-2.5/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Zostało zaprojektowane zgodnie z wymaganiami norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-2.5/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-001
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
2,5A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL0A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm